Kurumsal Seyahat Yönetimi

Tüm kurumlar için iş seyahatlerinin yönetimi büyük önem taşımakta ve bu süreçler kontrol edilmediklerinde zaman ve maliyet açısından azımsanmayacak zararlara neden olmaktadır. Bu yüzden sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanmış ve kurumunuz için önemli ölçüde tasarruf sağlayacak çok iyi bir çözüm sunuyoruz.

Kurumsal Seyahat Yönetimi Nedir?

Özellikle büyük kurumlarda seyahat yönetimi ve buna bağlı satın almalar önemli ve kontrol edilmesi gereken süreçlerdir. Modern firmalardaki iş seyahatlerine yönelik süreçlerin yönetimi çevrimiçi olmadığında seyahatleri takibi ve verilerin raporlanmasında önemli eksiklikler oluşturduğu gibi seyahat eden çalışanların önemli miktarda zamanını boşa harcamasına sebep olmaktadır. Seyahat alışkanlıklarının değiştiği günümüzde, yeni nesil seyahat yönetim sistemleri, kullanıcı firmalara çok önemli maliyet ve zaman tasarrufu olanakları sunmaktadır. 

Masraf (Harcırah) Yönetimi

BiziClick, iş seyahatleriniz için kurumsal seyahat ve harcama politikalarınızı belirlemenize yardımcı olan pek çok araç barındırmaktadır. Bu sayede tüm kurum çalışanları sadece seyahat öğelerinin satın alınmasında değil, aynı zamanda seyahat sırasında yaptıkları harcamaları da kolayca düzenleyebilir, bu veriler çevrimiçi olarak muhasebeleştirilebilir ve harcama raporlarına sistem üzerinden anlık olarak erişilebilir.

Uçak ve Otel Rezervasyonu

Size en uygun uçak ve otel rezervasyonlarını gerçekleştirmenizi sağlayan BiziClick, otel ve uçak rezervasyonlarında sektör öncüsü Amadeus tarafından 34 ülkede desteklenmektedir. BiziClick’in son derece zengin ürün içeriği sayesinde dünya genelinde 3 farklı GDS üzerinden sayısız havayoluna, NDC içeriklerine, low-cost havayollarına, yurt içi (lokal) içeriklere, küresel otel toptancılarına, DMC otel portföylerine, uluslararası otel zincirlerinin XML bağlantılarına, kısacası sayısız uçuş ve bir milyonu aşkın otel seçeneğine kolay ve hızlı bir şekilde ve aynı zamanda şirket politikalarınız dahilinde erişebileceksiniz.

Zamandan Tasarruf

Özellikle büyük kurumlardaki en büyük problemlerden biri de birimler ve kişiler arasındaki iş seyahati organizasyonu süreçleridir. BiziClick’te ise tüm bu süreçler (satın alma, masraf yönetimi kurumsal politikalar, vb.) tek bir noktadan yönetilebildiğinden, tüm kurum çalışanları için çok daha hızlı, pratik, akıllı ve takip edilebilir bir seçenektir. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş seyahat organizasyonu araçlarıyla kurum çalışanları açısından yüksek oranda zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Seyahat Masraflarından Tasarruf

BiziClick akıllı biletleme altyapısı sayesinde size uçak bileti ve otel rezervasyonlarınızı yaparken tavsiyelerde bulunur. Bu sayede rezervasyonu gerçekleştireceğiniz günün fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Ayrıca diğer uçak biletleme ve otel rezervasyonları seçenekleriyle kıyaslama yaparak ne kadar tasarruf ettiğinizi kolayca görebilir, bu tasarrufu hızlıca raporlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Firmanızı Kolayca Ekleyin;

BiziClick’e üye olmak son derece basittir. Çalışanlarınızı, profil yönetimi sayfasından veya toplu aktarım dosyalarından sisteme ekleyebilirsiniz. Firmanızla ilgili seyahat ayarlarını kaydederek BiziClick’i kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Harcamalarınızı Kontrol Edin
BiziClick gerçek zamanlı seyahat politikası yönetimi ve onaylama mekanizması sayesinde harcamalarınızı kontrol altına alabilir, BiziClick masraf modülü ile seyahat boyunca yapılan ekstra harcamaları kolayca listeleyebilir ve takip edebilirsiniz.
Zamandan Tasarruf Edin
Çalışanlarınız seyahatlerini BiziClick sayesinde daha hızlı ve kolay yapabilecekler. Bu da firmanız için zaman tasarrufu anlamına geliyor. Kesintisiz online sistem sayesinde, mesai saatleri dışında da rezervasyon ve biletleme yapabilirsiniz.